Leylayray Блузи За Жени Мода Боја Контраст Крпеница Надвор Рамо Долги Ракави Кошула Сина L
Неодамнешно

Leylayray Блузи За Жени Мода Боја Контраст Крпеница Надвор Рамо Долги Ракави Кошула Сина L

DEN 287.84

Достапно на барање

Leylayray Блузи За Жени Мода Боја Контраст Крпеница Надвор Рамо Долг Ракав Кошула Розова, Светло Виолетова, Сина, Црна, Сива, Бела, Беж, Армијата Зелена S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL, XXXXL. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 85% Памук,15% Линенколори : Розова,Светло Виолетова,Сина,Црна,Сива,Бела,Беж,Армиска Зеленило : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,Xxxxls Должина На Ракавот : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : пролет, лето Повод : Семејство, Одмор, Вработување, Пакет Патувања Вклучени : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. УДОБНА ТКАЕНИНА : Овие Женски Летни Врвови Се Изработени Од 85% Памук, 15% Лен. ПОВОД : Удобен И Стилски Врв, Совршен За Релаксирање Во Текот на Денот или Излегување,Состаноци,Канцеларија,Работа,Блузи За Забави,Секојдневно Носење,Ве Прават Шармантни и Елегантни. СИТЕ НАТПРЕВАРИ : Можете да Го Носите Со Сите Ваши Тимови, Погодни За Фармерки Здолништа или Кратки Хеланки, Панталони или Шорцеви.Погоден За Пролет, Лето И Aut. НЕГА НА ОБЛЕКА : Препорачано миење раце. машина за перење. наредени dry.Do не избелувајте или паѓајте суво топло. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате. Врвови со кратки ракави женски високи ниски облеки за излегување кошули трендовски маици 2023 за жени облека од 90-тите врвови за вежбање туника за носење со хеланки елегантни облеки летни западни кошули секси блузи за жени кошули за вежбање бохо женска облека камо облека женски дуксери салон жени плус големина есенски тимови за кошули за вежбање на плажа topа мујер женски фустан обичен врвови со кратки ракави секси блузи облека за жени работни блузи врвови за вежбање со кратки ракави жени есенски летни фланелни кошули.

Повеќе детали

Избор на купувачи