Шомпорт Женски Мрежести Тул Мини Здолништа Еластичен Струк Трендовски Подуени Здолништа Гроздобер Танц Со Меурчиња Кратки Здолништа Матурска Облека
Неодамнешно

Шомпорт Женски Мрежести Тул Мини Здолништа Еластичен Струк Трендовски Подуени Здолништа Гроздобер Танц Со Меурчиња Кратки Здолништа

DEN 223.84

Достапно на барање

~ ~ ~ Нашата продавница ве чека да ја посетите! Ви посакувам среќен шопинг, среќен секој ден! ~ ~ ~ * Име На Производот : Женски Мрежести Тул Мини Здолништа Еластичен Струк Трендовски Подуени Здолништа Гроздобер Танц Со Меурчиња Кратки Здолништа Матурска Облека (Средна, Сребрена) • Големина На Облека : Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 60-95см/23.62-37.40 "Должина : 45см/13.39". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 70-120см/27.56-47.24 "Должина : 45см/13.78". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80-140см/31.50-55.12 "Должина : 45см/14.17". • Боја : Сребро 1 • Земја На Потекло : Увезена • Нега : машина за перење * * * жената никогаш не може да има премногу облека, затоа додадете повеќе во вашата гардероба! Кога сте работеле напорно цел ден, никогаш не е премногу да купите убав и удобен фустан за да се задоволите себеси! Да се направиш среќен е најдобриот подарок! *** Се прашувате што да им дадете на вашите пријатели или најблиски? Проверете ја нашата женска облека! Не само што има многу добро ниво на удобност, туку и држи чекор со трендот и воопшто не стои зад трендот! Верувај ми, тоа ќе биде еден од најголемите подароци. *** Ако не сте го нашле вистинскиот долго време, верувајте ми, не грижете се, нашата продавница има се, внатрешно и надворешно, лето и зима, се додека имате потреби, нашата продавница ќе биде базен за желби, секогаш можете да го најдете вашиот омилен! *** Имајте прекрасен ден ! €Материјали : ве Молиме бидете сигурни дека материјалите што се користат во нашата женска облека се со висок квалитет. Во лето, тоа не само што ви дава искуство за дишење, туку и добра мека карактеристика. Многу е удобно во сите сезони и е совршено за вашата кожа. Не треба да се грижите дали квалитетот ќе се влоши и по миењето, тој останува ист. Лесна, висококвалитетна ткаенина која е многу мазна и дише. ①Прилика : Непотребно е Да се каже, нашата женска облека е погодна за широк спектар на сценарија. На пример, топлите пролетни денови, топлите летни денови, студените есенски денови, студените зимски денови, различните сезони ви даваат одлично искуство и ја третираат вашата кожа со највисоки спецификации. Совршен е за деловни канцеларии, секојдневно слободно време, матурски забави, коктел забави и многу повеќе. Нема да ви биде здодевно да го носите цел ден. ●Појавување на q : Можеби се борите да видите дали таков женски фустан ќе оди со најмалите во вашата гардероба. Нема потреба да се грижите, фустаните во нашата продавница се универзален натпревар и се најдобриот пријател на облеката во вашата гардероба. Не само што можете да го носите со вашите омилени потпетици и тренери, туку можете да го носите и вашиот најсјаен ѓердан и најблескавата нараквица. Кога стоите пред сите целосно облечени, вие сте најсветлата ѕвезда на целиот свет. €Големина} : Нашите големини се сите стандардни големини. Бидејќи нашата женска облека се мери рачно, ќе има мала грешка, околу 63 см, што нема да влијае на квалитетот на облеката или вашата облека на кој било начин. Ако најдете големина што не ви одговара, можете да погледнете други стилови или да не известите и ќе ја најдеме најдобрата големина за вас. Que Design que : женската облека во нашите продавници, иако некои изгледаат едноставно со стил, може да се носи со многу, многу работи, што многу зборува за неговата стилност и напреден дизајн. Ве молиме, не го потценувајте неговиот стил, кога ќе го носите ќе ја почувствувате разликата. Неговиот најважен дизајн е оној за секоја жена што се вклопува во него. ①Перење : машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте.

Повеќе детали

Избор на купувачи