Поддршка за спиење перница за бремено тело памук u обликувајте перници што може да се отстрандат и може да се перат
Неодамнешно

Поддршка за спиење перница за бремено тело памук u обликувајте перници што може да се отстрандат и може да се перат

DEN 719.84

Достапно на барање

Перница за поддршка на породилно за спиење. Мек патент во облик на облик на отворена бременост странични постелнини постелнини за бремени жени. Ова е нашата перница во облик на тела на телото . мајките-да-не можат да ја ценат удобноста на овие перници за поддршка на бременост во боја . Оваа прицврстена перница на телото е совршено за да и се даде на мама релаксирачки сон што им е потребен со олеснување на вообичаените непријатности во бременоста . И тие никогаш повеќе нема да сакаат да спијат без тоа .. Карактеристики : . - Совршена бременост, медицинска сестра или само обична перница за грицкање. - Совршен за поддршка на грбот, колковите и стомакот. Забијте се за добар ноќен сон!. - покритие изработено од 100% памук. - Покрив за патент што може да се отстрани и лесно да се измие и да се исуши. - Двојки како поддршка за доење. - Може да се користи и како момче. Спецификација. Состојба : 100% сосема ново. Внатрешни материјали : 100% памук. Внатрешна покривка : 100% полиестерско влакно. Надворешна ткаенина на капакот 100% обоена памук. Боја : сива/розова сина/светло сина/камила/виолетова/розова/темно сива сина/темно сива розова/розова виолетова/виолетова сина боја. Големина : 70см*130см/27.6inch*51.2inch. Применлива пригода : затворен. Содржина на пакетот. Перница за породилно 1 x. Забелешка : . 1. Ве молиме, разберете дека може да има отстапување од 1-2 см. 2. Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. MATERIAL : 100% cotton fabric, soft and skin-friendly, breathable and hygroscopic, comfortable to touch, not easy to fade or deform, not easy to cause allergies. COMFORTABLE SUPPORT : Our U-shaped pillow is perfect for supporting your back, Колковите и стомакот, дозволувајќи ви целосно да се опуштите додека спиете . одвојување : капакот на патентот е лесен за отстранување и миење. Перницата може да се исчисти во редовни интервали, а јадрото на перницата може да се исуши за да се задржи перницата чиста и хигиенска . широко применлива : Погодна за бремени жени, жени со лактација или несоница, и се вклопува за пролет, лето, есен и зима, Спална соба, троседот, подот, итн. Дизајн : Цврста боја/Сплицирана боја во облик на боја во боја за бремени жени, со внатрешно полнење со памук, добра поддршка, еластична стапало и долг животен век.

Повеќе детали

Избор на купувачи