Девојки девојки поставуваат цвеќиња со кратки ракави, отпечатоци од здолништа со цврста боја, панталони, облеки за облека за девојчиња
Неодамнешно

Девојки девојки поставуваат цвеќиња со кратки ракави, отпечатоци од здолништа со цврста боја, панталони, облеки за облека за

DEN 3.00

Достапно на барање

Големина : 3М Препорачана возраст : 0-3 месеци биста : 46cm/18.11 '' половината : 39cm/15.35 '' Должина на здолништето : 35см/13,78 '' Панталони Должина : 33см/12,99 '' Големина : 6m Препорачана возраст : 3-6 месеци Биста : 48cm/18.90 '' Ваист : 41cm/16.14 '' Должина на здолниште : 37cm/14.57 '' Должина на панталони : 36cm/14.17 '' Големина : 9м Препорачана возраст : 6-9 месеци биста : 50см/19,69 '' '' '' /16.93 '' Должина на здолниште : 39cm/15.35 '' Должина на панталони : 39cm/15.35 '' Големина : 12m Препорачана возраст : 9-12 месеци биста : 52cm/20.47 '' на половината : 45cm/17.72 '' 'Должина на здолништето : 41cm/16.14 '' Должина на панталони : 42см/16,54 '' Големина : 18м Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 54см/21.26 '' на половината : 47см/18,50 '' Должина на здолниште : 43см/16.93 '' Должина на панталони : 45 см/17,72 '' ' Девојки за новороденчиња Девојки поставува кратки ракави цвеќиња отпечатоци со здолништа цврсти панталони во боја на глава, измет : материјали носат подобро искуство со носење. 1 парчиња ленти за ракави на ракави со ребрести врвови и суспензии, многу слатки и симпатични. Зачудувачки за секојдневно дневно носење, активност на отворено, облека за фотографии, собирање на семејство, туш за бебиња, фестивал и роденденски подарок Ect. Мала варијација на бојата за различно поставување на дисплејот. Доенчиња за летање со цвеќиња со цвеќиња од цвеќиња, врвно здолниште + панталони со цврста боја, пантолони со коса, три парчиња, жолти 18 метри. Популарен : Симпатична дизајн, удобна ткаенина и многу поубава од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти на него, децата ќе го сакаат како подарок . прилики : Погоден за носење на отворено и секојдневно носење, совршено за какви било прилики, како што се забава, училиште , Градинка, фотографија, роденден, парк, празник, плажа итн. Одличен подарок за вашата мала дама, внука, сестра, братучетка или која било посебна личност за која би помислиле . Сет за модна облека за девојчиња за деца. Облека за девојчиња. Белешка : Ве молиме, проверете ја табелата со големина на сликите пред да ги купите, благодарам за разбирањето . Секојдневно направено подобро : Ние ги слушаме повратните информации од клиентите и ги прилагодувате сите детали за да обезбедите квалитет, вклопување и удобност.

Повеќе детали

Избор на купувачи