Womenените модни длабоки врвови со кратки ракави со врвови со цврста обична лабава основна маица женски врвови од хмора
Неодамнешно

Womenените модни длабоки врвови со кратки ракави со врвови со цврста обична лабава основна маица женски врвови од хмора

DEN 191.84

Достапно на барање

Големина : S US : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 BUST : 104 CM/40.94 '' SLEEVE : 27 CM/10.63 '' 'Рамо : 41cm/16.14' 'Должина : 70cm/27.56''size : M US : 6 Велика Британија : 10 Велика Британија : 10 Велика Британија : 10 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 108cm/42.52 '' ракав : 28cm/11.02 '' Рамо : 42cm/16.54 '' Должина : 71cm/27.95''size : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 114cm/44.88 '' : 29cm/11.42 '' Рамената : 43cm/16.93 '' Должина : 72cm/28.35''Size : XL US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 BUST : 120 CM/47.24 '' Sneave : 30cm/11.81 '' '' 'Раменик : 44cm/ 17.32 '' Должина : 73cm/28.74''Size : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 126cm/49.61 '' Sleeve : 31cm/12.20 '' Рамо : 45cm/17.72 '' Должина : 74cm/29.13 '' Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 1321cm/520.08 '' Sleeve : 32cm/12.60 '' Рамената : 46cm/18.11 '' Должина : 75cm/29.53''Size : XXXXL US : 16 Велика Британија : 20 Велика Британија : 20 Велика Британија : 20 Велика Британија : 20 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 138cm/54.33 '' ракав : 33cm/12.99 '' Рамената : 47cm/18.50 '' 'Должина : 76cm/29.92''size : xxxxxl САД : 18 Велика Британија : 21 ЕУ : 48 биста : 142cm/55.91' 'Sleeve : 34cm/13.39 '' Рамената : 48cm/18.90 '' Должина : 77cm/30.31'''pattern Тип : Печатење должина : Редовно утврдување : Точно на големината 1. Материјал : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив за секојдневно носење, изработено од мека полиестерска ткаенина, лесна и удобна, плакарот, лесен за облекување и полетување, удобно за носење цел ден.3. Одличен подарок, погоден за лето, слободно време, патување, секојдневен живот, забава, клуб некаде4. Измијте во ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, ве молиме консултирајте се со Female : Female5. Може да има мала разлика во бојата помеѓу различните монитори, ве молиме, немојте да ви пречи1 женска топокација : Обично, миење на миењето : миење на рацете во ладна вода, виси или линија на сувоста : слободно2. Повод : Овој производ е многу погоден за работа и секојдневно носење. Ова е толку случајно, можеби ќе ви треба дополнителна покривка! Достапно е во најразлични цврсти бои за да одговараат на вашиот личен стил. Таков : Стандард ♛brand : Ве молиме, побарајте ја марката за облека-Chmora, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развој на производи, t Ние сме азиска големина, ако сакате лабава , ви предлагаме да изберете поголема големина . ♛occasion : Добро за забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, работа, плажа, патувања и летни активности во затворен и отворен простор. , да ве направи шармантен и кул . ♛delivery/услуга : Откако ќе нарачаме, ќе ја организираме испораката веднаш, генерално, потребни се 10 до 12 дена за да се испорача, каков било проблем што ќе ви обезбедиме решение во рок од 10730 часа. Ако не сте задоволни од производот што го добивте од нас, ние ќе обезбедиме целосна наплата бесплатно.

Повеќе детали

Избор на купувачи