Gdfun градите печати дијамантски пердув судир во боја раздели голема големина за капење женски костими за капење жени
Неодамнешно

Gdfun градите печати дијамантски пердув судир во боја раздели голема големина за капење женски костими за капење жени

DEN 0.67

Достапно на барање

Големина : S US : 6 Велика Британија : 10 EU : 36 Bust : 70-74cm/27.56-29.13 '' Должина : 60cm/23.62 '' Ваист : 70-74 CM/27.56-29.13 '' HIP : 78-82 CM/30.71-32.28 '' Големина : М САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 74-78cm/29.13-30.71 '' Должина : 61cm/24.02 '' Ваист : 74-78 CM/29.13-30.71 '' 'Хип : 82-86cm/32.28 -33.86''Size : L САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 78-82cm/30.71-32.28 '' Должина : 62cm/24.41 '' половината : 78-82cm/30.71-32.28.28 '' HIP : 86-90 CM /33.86-35.43''Size : xl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 82-86cm/32.28-33.86 '' Должина : 63cm/24.80 '' 'Ваист : 82-86cm/32.28-33.86' 'Хип : 90 : 90 -94cm/35.43-37.01''Size : XXL US : 14 Велика Британија : 18 EU : 44 BUST : 86-90 CM/33.86-35.43 '' Должина : 64cm/25.20 '' Waist : 86-90 CM/33.86-35.43 '' HIP : 94-98cm/37.01-38.58''size : xxxl САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 90-94cm/35.43-37.01 '' Должина : 65cm/25.59 '' '' 'Дола на половината : 90-94cm/35.43-37.01' 'Колк : 98-102см/38,58-40.16' 'меки и пријателски на кожата, удобно и дише. Повод : облеката за плажа е многу погодна за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, вежбање, одмор, забава во базен, итн. Изложениот дизајн на облека за пливање обезбедува секси и ласкав изглед . широка употреба : многу модерен и стилски со Сандали, папучи, кардигани, шалови, капи, очила за сонце, ѓердан и така натаму во вашиот секојдневен живот . Препорачано миење на рацете, висат да се исушат во сенка, користете торби за перење, ако користите машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи