Алармен часовник за аларм со леш пајак со 7-бои, дигитален часовник за аларм со време, температура, будилник и датум S423
Неодамнешно

Алармен часовник за аларм со леш пајак со 7-бои, дигитален часовник за аларм со време, температура, будилник и датум S423

DEN 3.33

Достапно на барање

1.7 Варијации во боја - може да испушти мека светлина во 7 бои : црвена, жолта, зелена, сина, светло сина, виолетова, виолетова, создавајќи романтична атмосфера. 4 ААА батерии за обоено осветлување.2. Поддржете го формат од 12 часа и 24 часа, календар, температура и аларм. Бесплатен кабел за напојување со наизменична струја е вклучен за резервни. (Не се вклучени батерии) .3. Димензиите на овој симпатичен часовник се : (L X W X H) : 8 x 8 x 8 cm / 3.15 x 3,15 x 3,15 инчи.4. Карактеристики : режим на исклучување : Аларм, режим на подготвеност, кога ќе се притисне лесно, ќе испушти шарени светла, овозможувајќи ви да го видите времето во текот на ноќта. Во режим на напојување : Алармниот часовник ќе го задржи истото осветлување и автоматски ќе менува 7 бои. Најдобри Божиќни подароци за момчиња и девојчиња, подароци за роденден. Rush Spider Man Alarm Clock 7-боја LED квадратен часовник Дигитален будилник со време, температура, будилник и датум S423.

Повеќе детали

Избор на купувачи