Shoesенски лесни чевли за одење удобност за дишење на патики од патики за спортска сала за теретана
Неодамнешно

Shoesенски лесни чевли за одење удобност за дишење на патики од патики за спортска сала за теретана

DEN 527.84

Достапно на барање

Опис : . Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Боја : црвена, црна, беж, сива, розова, небо сина, жолта, кафеава, темно сива, виолетова, морнарица сина, светло розова (по избор). Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (следете ја табелата со големина за да изберете). Горниот материјал : Летачка ткаенина ткаенина. Материјал од надворешната страна : Д -р. Тип на пета : рамен. Прицврстување : чипка нагоре. Тип на пети : Тркалезна пети. Висина на цевката : Ниска цевка. Единствен занает : чевли со вискоза. Сезона : Пролет, лето, есен, есен. Тип на образец : Шарени печатени, чипка нагоре. Содржина на пакет : . 1 пар чевли (други додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот . 3. Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува заради рачното мерење, благодарам. (Целото мерење во cm и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) лесен и горен на дишење : Изработено од мрежен плетен горен со добра дишење и флексибилност. Исклучено : Лизгајте на јазикот на тениски чевли со интегрирана јака понуди исклучителна вклопување и целодневна удобност во елегантна силуета за намалување на силуетата, изградба на лизгање со таблета за влечење, лесно да се облече и да се соблече, да ве натера да се движите многу слободно. Издржлива манс од пена : женски патики со мемориска пена Интол има добра еластичност. Монтоистичките табани ги одржуваат нозете свежи при одење . не-лизгање на д-р. , нека секој чекор сите опуштени . повод : овие чевли за теретани со класична боја се лесни за совпаѓање на облеката. Танц, шопинг, возење и какви било активности.

Повеќе детали

Избор на купувачи