MyTouchsmart Plug-In-Intule Polarized Bar Timer, од 2
Неодамнешно

MyTouchsmart Plug-In-Intule Polarized Bar Timer, од 2

DEN 1.00

Достапно на барање

Осветлувањето додава елеганција, стил, софистицираност и разубавување на вашиот дом или канцелариски простори. Осветлувањето е најинтегралниот дел од секој внатрешен простор. Правилното осветлување го прави дури и скромното простор да изгледа поголем и елегантен. Карактеристики на дигиталниот тајмер за поставување на светло за осветлување и електроника1 Поларизирана просторија за заштеда на простории за заштеда на просторот Back Uppack од 2 Specifications Weight : 0,47 lbs : Една година ограничена-SKU : ZX99 PETRA23704 My Touchsmart Plug-In-Outlet Pluglized Polarized Bar Timer, Пакет од 2.

Повеќе детали

Избор на купувачи