Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник Традиционални килими со кафеава област, 5 '7'
Неодамнешно

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник Традиционални килими со кафеава област, 5 '7'

DEN 1395.20

Достапно на барање

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник Традиционални килими со кафеава област, 5 'x 7'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е машина што може да се перат, детски и миленичиња, хипоалергични и репеланти на истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување и не пролева. Едноставно фрлете во машината за перење, лежете рамно на суво и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Куп на Ченил-Полистер; Поддршка од памук, моќност; Висина на купот : 0,08 во . Подготвување. Хипоалергичен. Отпорен на дамки. Пријателски миленичиња и деца. Репелант на Scotchgarde / Истурање - Истурите како кафе и вино доаѓаат чисти со малку сапун и вода, чувајќи ја дамката за килим без дамка.

Повеќе детали

Избор на купувачи