Заштеда на празници
Неодамнешно

Заштеда на празници

DEN 319.84

Достапно на барање

Книга Светлина - Светла за читање што може да се полнат за книги во кревет за оваа ставка Нема треперење и зрачење Заштита на очите : Соодветна книга со светлина на книгата за читање на нега на очите. Единствената светлина е ослободена од стробоскопски ефект и зрачење што е заштитно за очите, особено за децата на децата. Совршена светлина за книги за детски кревети. Цврст стегач и флексибилен врат : Gooseneck е лесно да се наведнува на која било позиција што ја сакате. Светлото за читање доаѓа со прицврстувач што може да се отвори на 2,16 инчи, што може да се исече на главните плочи, лаптопот, музичките штандови, книгите, поттикне, итн. Тој е погоден за деца и loversубители на книги нема повеќе да трошат пари на батерии : изградено -Во 600m Ah батерија што може да се полни со дизајн на USB интерфејс. Нашата светлина на книгата може да се напојува со USB полнач, приклучок и игра, компјутерски лаптоп, банка за напојување, адаптер за мобилни телефони (не е вклучено), USB на автомобили, итн. Совршени подароци/патување/кампување : Лесен, дизајн надолу. Мини светло за читање на LED е добар подарок и лесен за носење во торбата за студенти за кампување и патувања, без сензор за движење за движење во патувањето. Големина : 30x4.3x2.8cmincluding : 1x Desk Lamp Office Lighting. Ламби за табели. Светилки за спална соба. Светилки за дневна соба. LED ламба за биро. Мала биро ламба. Ламба за биро за канцеларија дома. Божиќен подарок.

Повеќе детали

Избор на купувачи