Асортиман, маркери за поправка на 'рѓа-олеј, бои, 0. секој
Неодамнешно

Асортиман, маркери за поправка на 'рѓа-олеј, бои, 0. секој

DEN 0.33

Достапно на барање

Асортиман, маркери за поправка на 'рѓа-олеј, 6 бои, 0,78 секоја : Комбинирајте ја премиум бојата и квалитетот на дамките од варатан дрво со апликација за маркери без употреба, лесна за употреба. Бојата продолжува мазна и се суши на допир за само 5 минути за брза корекција и корекција на флеки на витраж или ламинат дрво. Маркер Пак доаѓа во голем број на бои, што го прави погоден за употреба на низа проекти, вклучувајќи ормани, мебел, обликување, подови и многу повеќе. Користете за поправка на гребнатини на кое било обоено или ламинат дрво. Формулата за брзо сушење брзо крие мали флеки и оштетувања. Пакетот доаѓа со низа нијанси за работа со најразлични завршувања. Отстранете ги сите прашини, масло, маснотии, сол или други загадувачи од површината пред употреба. Маркерите со лесна употреба содржат дамка од дрво богато со пигмент. Достапни бои : бела, табла, јаглеродна сива боја, чад сива, старо барел и еспресо.

Повеќе детали

Избор на купувачи