Stuple Industries Direct Gaze Fighterенска фигура со кружни форми дизајнирани од Ерин К. Робинсон
Неодамнешно

Stuple Industries Direct Gaze Fighterенска фигура со кружни форми дизајнирани од Ерин К. Робинсон

DEN 1311.52

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ерин К. Робинсон.

Повеќе детали

Избор на купувачи