Трговска марка ликовна уметност „Црн камен“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, црна рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност „Црн камен“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, црна рамка

DEN 2.33

Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Црн камен“ платно уметност од Филип Саинте-ладил, бел мат, црна рамка : Уметник : Филип Саинте-Лауди. Предмет : Неживи предмети. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Повеќе детали

Избор на купувачи