Tuphell Industries Тропски високи палми, изгрејсонце зајдисонце Фотографија на крајбрежната фотографија галерија, завиткано од платно, печатена wallидна уметност, 30, дизајн
Неодамнешно

Tuphell Industries Тропски високи палми, изгрејсонце зајдисонце Фотографија на крајбрежната фотографија галерија, завиткано

DEN 2.00

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : палма; Arecaceae; Дрво; Растенија; Тропски; Изгрејсонце зајдисонце,. Дизајн од Кети Менсфилд.

Повеќе детали

Избор на купувачи