Кошули за изведба на момчињата Cheetah Boys, шорцеви и панталони, сет од 5 парчиња, големини 4-18
Неодамнешно

Кошули за изведба на момчињата Cheetah Boys, шорцеви и панталони, сет од 5 парчиња, големини 4-18

DEN 1.67

Достапно на барање

Вашето момче ќе биде хит на теренот со нашиот сет на изведба на 5-парчиња Cheetah Boys. Овој сет има сè што му треба за цела сезона на фудбал, вклучително и долги ракави фудбалски врв, панталони и шорцеви за лесен стил и удобност од вежбање до игра! Сетот за перформанси со 5 парчиња фудбал вклучува : 2 маица, 2 пара шорцеви и 1 пар панталони. Tee 1 : V-врат; кратки ракави; Контраст цевки; логото на логото. Tee 2 : V-врат; долги ракави; Контраст цевки; логото на логото. Краток 1 : стајлинг на влечење; еластична лента за половината со влечење; Сеопфатна мрежа со цевки за контраст. Краток 2 : Влечење на стилизирање; еластична лента за половината со влечење; Дизајн на блокирање со цевки за контраст. Јогерс : Стајлинг за влечење; еластична лента за половината со влечење; Пика ткаенина со страничен отвор за патент; Контраст цевки; странични џебови. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Фудбалска облека од 5 парчиња Activewear за момчиња од гепард.

Повеќе детали

Избор на купувачи