Дизни Ариел Море богатство со креветчиња
Неодамнешно

Дизни Ариел Море богатство со креветчиња

DEN 271.84

Достапно на барање

Дополнителните чаршафи секогаш доаѓаат во рака! Листот за богатства на Ариел Море има ариел печатење и координира со колекцијата на расадник за постелнина на Ариел Море. Наменето да одговара на стандардна големина 28-инчи од 52-инчен душек за креветчиња, листот е направен од мек 100 проценти полиестерски микрофибер. Дизни Ариел море богатство со креветчиња : Направено да одговара на стандардна големина на креветчето за креветчиња. Димензии на листот : 28 "x 52". Ткаенина : 100 проценти полиестер микрофибер. Упатства за нега : машинско миење одделно во ладна вода, нежен циклус; Користете само белило што не е хлор кога е потребно; сува сува мала топлина; железо на тивок оган кога е потребно; Не исушете чисто. Увезени. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Повеќе детали

Избор на купувачи