Кафе и пријатели совршена мешавина фраза инспиративна графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност
Неодамнешно

Кафе и пријатели совршена мешавина фраза инспиративна графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 719.84

Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на кафе, утро, кујна, пријателство, фраза. Дизајн од Лил Руе. Совршено се вклопува во секоја кујна, трпезарија, бар или оставата, чајната кујна . Текстот вклучува : кафе и пријатели совршена мешавина.

Повеќе детали

Избор на купувачи