Strinence Home Piercy 42 Бронзен тавански вентилатор со лопати, комплет за светло на кафез, далечински и обратен проток на воздух
Неодамнешно

Strinence Home Piercy 42 Бронзен тавански вентилатор со лопати, комплет за светло на кафез, далечински и обратен проток на воздух

DEN 1871.84

Достапно на барање

Погледот што отсекогаш сте го посакувале со најнапреден вентилатор на таванот. Нашите навивачи на таванот се дизајнирани со нашите клиенти на ум. Секој вентилатор обезбедува висок квалитет со тивки перформанси. Имаме вистински стил за секоја просторија. Навивачите на таванот заштедуваат енергија и во летни и зимски месеци и нудат естетски додатоци на секој декор на простории. Нашите фанови нудат крајна удобност. Сите наши обожаватели се поддржани од ограничена гаранција за живот. Stminence Home 50758-35 Пирси крајбрежен 42-инчен старост бронзен вентилатор во затворен таван, фенер LED мулти-оружје Барнвуд/Tumbleweed Blades и 3 далечински брзина. Висок проток на воздух : Уживајте во ладното ветре создадено од вентилатор на таванот! Три брзини овозможуваат совршена поставка за вашиот простор.Кует, реверзибилен мотор : погодно тивок, реверзибилен мотор. Може да се изврши во зима за да помогне во ротирачкиот топол воздух и да се намалат трошоците за енергија. Совршен финиш натпревар со нашите реверзибилни лопати на таванот. Секоја страна има уникатна завршница за да го комплиментира вашиот простор.100% Загарантирано задоволство : Ограничена гаранција на производителот. Loveе го обожавате овој вентилатор на таванот!.

Повеќе детали

Избор на купувачи