-израчен агол компјутерска биро работна станица домашна канцеларија и метал голема големина
Неодамнешно

-израчен агол компјутерска биро работна станица домашна канцеларија и метал голема големина

DEN 3519.84

Достапно на барање

Современа биро : Оваа компјутерска биро во форма L се разгледува модерен дизајн со тркалезен агол, кој создава работен простор кој е едноставен и привлечен. Тоа е совршен додаток на секоја домашна канцеларија или студија. Дизајн на агол во форма : Оваа канцеларија има дизајн на агол во форма L, кој нуди аголен клин за потребите за заштеда на простор и многу решенија за складирање за вашата канцеларија за внатрешни работи. Со бесплатен штанд на процесорот што слободно се наоѓа под. Издржливиот и пространа дрво на Вуд нуди оптимален простор за работа. Лесен собрание : Дизајн со токи во стилот на М, направете го полесно да се соберат. Пакетот ги вклучува сите делови, алатки и упатства. Компјутерска работна површина во облик на ќотек, домашна канцеларија и метал голема големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи