Атлетски работи Активниот резервоар за мажи и големи мажи, големини S-4XL
Неодамнешно

Атлетски работи Активниот резервоар за мажи и големи мажи, големини S-4XL

DEN 2.00

Достапно на барање

Без пот. Со врвот на резервоарот за атлетски работи, подготвени сте за следната сесија за тренингот или за релаксирачки ден дома. Изработена во удобна ткаенина што е совршена кога ја погодувате салата или се мачкате на следната патека, овој резервоар за мажи лесно се парови со вашите омилени шорцеви или џогири за целосен атлетски ансамбл. Активното вклопување има силуета што се влече под половината за лесен стил да се сврти повторно и повторно. Материјал : 50% полиестер/25% памук/25% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на лажичка; Цврст тон. Машки резервоар врвот од атлетски дела. Атлетски работи Активни резервоари за мажи и големи мажи, големини S-4 XL. Атлетски дела.

Повеќе детали

Избор на купувачи