Мебел на Америка Тена современа стаклена табела, шампањ
Неодамнешно

Мебел на Америка Тена современа стаклена табела, шампањ

DEN 0.67

Достапно на барање

Инјектирајте малку боја со енергична, забавна презентација на оваа модерна минималистичка крајна табела со шампањ со челична рамка. Покажува чиста правоаголна силуета која додава обилен таблет и простор за прикажување со кален стаклен врв и средна полица надополнета со огледало на долната полица совршена за прикажување на декор. Неговата челична рамка е витка и нежна, со шест нозе и хардверски детали кои додаваат димензија и го привлекуваат окото . за мебелот на Америка. Мебелот на Америка® е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Тене стакло од горната страна со полици, шампањ вклучува : една (1) странична маса. Стил : современ. Заврши : Шампањ, јасно. Материјали : челик, калено стакло, огледало. Тенки нозе со хардверски акценти на таблетот. Една јасна средна полица и една полица со пониско огледало. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутии. Димензии и тежини : Севкупни димензии : 18 "L x 15" W x 23.25 "H. Тежина Капацитет : 30 фунти. Тежина на производот : 19 фунти. Кликнете овде за да ја видите продавницата за водичи за собрание Колекцијата за појавување : Табела за кафе : Точка #587035482. Табела на конзола : Точка #587036107.

Повеќе детали

Избор на купувачи