Трговска марка ликовна уметност „Бернер Флугтаж“ платно уметност од гроздобер колекција на јаболка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност „Бернер Флугтаж“ платно уметност од гроздобер колекција на јаболка

DEN 1.00

Достапно на барање

Уметник : Гроздобер колекции на Apple Ubject : People Style : Modern & Modern and Modernivery Product Type : Gallery-завиткано платно Арт. За создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Гроздобер колекција на јаболка „Бернер Флугтаж“ платно уметност.

Повеќе детали

Избор на купувачи