Бебе момчиња се прашуваат палто за каиш на монах на нација, големини 2-6
Неодамнешно

Бебе момчиња се прашуваат палто за каиш на монах на нација, големини 2-6

DEN 2.00

Достапно на барање

Вашето мало момче ќе биде топло и пријатно во овие папучи за чудо на диносаурусите. Одликувајќи се со затворено/надворешно дно, лесно вклучено и исклучено со затворање на велкро, овие влечки се одлични за да се загреат во куќата или лесната употреба на отворено. Горниот е топол горен материјал Тери Тери со забавни детали за вез на диносуар, и има мека пријатна обвивка за бебе Тери. Достапно за момчиња за новороденчиња со големина 2-6, се чудо на нација за новороденчиња. Лесно вклучено и исклучено со каишот Велкро. Горна мека ткаенина. Порака од руно и чорап. затворено/дно на отворено. Горна боја на морнарицата. Детали за везови на диносаурус. Горниот, поставата и чорапот се карактеризираат со 5% рециклиран полиестер. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи