Wynwood Studio Inimalsивотни wallидни платно уметнички печати „Уметнички мачки“ мачки и мачиња - сина, портокалова боја
Неодамнешно

Wynwood Studio Inimalsивотни wallидни платно уметнички печати „Уметнички мачки“ мачки и мачиња - сина, портокалова боја

DEN 3.00

Достапно на барање

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно висини . ноктите и закачалката исто така се вклучени . Достапни во неколку опции за големина отпечатени со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои.

Повеќе детали

Избор на купувачи