Пластична панел на ретро сино снешко
Неодамнешно

Пластична панел на ретро сино снешко

DEN 191.84

Достапно на барање

Донесете празничен поглед на вашиот дом за празниците со нашиот празник ретро снежен човек за декоративни врати на вратите. Оваа декоративна панел на вратата има празничен изглед со снежен човек и ирваси со класичен сентимент „нека снег“. Мерење на 30 инчи за 72 инчи, оваа декорација уредно ќе одговара на повеќето типови врати на влезните врати. Тоа е совршен начин за лесно и брзо украсување за сезоната на празници, додека на сите ваши гости од празниците им давате топла сезона. Завиткајте ја вратата во стил оваа празнична сезона со нашиот одмор за време на декоративниот панел на вратите на одморот. Декоративниот панел на вратите има празничен изглед комплетен со снежен човек и ирваси со сентиментот „Let It Snow“. Брз и лесен начин за украсување на вашиот дом за празниците. Сигурно да ги воодушевиме сите ваши гости за одмор. Мерки на панелот на вратите 30 "W x 72" H (високи 6 '). Може да се исече за да одговара на која било врата со големина. За внатрешна или надворешна употреба. Време на одмор исклучиво достапно за ограничено време само на и.

Повеќе детали

Избор на купувачи