Outfmvch соба декор вештачки & цвеќиња Свила Вештачки Цвет Ливчиња Од Роза Украси За Свадбени Забави цвеќиња
Неодамнешно

Outfmvch соба декор вештачки & цвеќиња Свила Вештачки Цвет Ливчиња Од Роза Украси За Свадбени Забави цвеќиња

DEN 223.84

Достапно на барање

100 ПАРЧИЊА Свила Вештачки Цветни Ливчиња Од Роза Украси За Свадбена Веселба карактеристика : 100% сосема нов и квалитетен.Материјал : Неткаен ткаенинамногу убави вештачки декоративни Вештачки цвеќињаквантитет : 100 парчиња рачно пакување на производот, може да има грешка во количината околу 1 парче-2 парчиња /100 Парчиња Содржина на пакување : 100 ПАРЧИЊА Вештачко цвеќе (грешка Во Количината ОКОЛУ 1 ПАРЧЕ-10 ПАРЧИЊА) 100 ПАРЧИЊА Свилени Ливчиња Од Вештачко Цвеќе Украси За Свадбени Забави. 100 ПАРЧИЊА Свила Вештачки Цветни Ливчиња Од Роза Украси За Свадбена Веселба карактеристика : 100% сосема нов и квалитетен.Материјал : Неткаен ткаенинамногу убави вештачки украсни Вештачки цвеќиња. Количина : 100 парчиња рачно пакување на производот, може да има грешка во количината околу 1 парче-2 парчиња /100 Парчиња Содржина На пакување : 100 ПАРЧИЊА Вештачко цвеќе(грешка Во Количината околу 1 ПАРЧЕ-10 ПАРЧИЊА).

Повеќе детали

Избор на купувачи