Hwmodou Женска Долна Облека Комплети Долна Облека Чипка Трендовски Без Челичен Прстен Облека За Спиење Садови Градник И Гаќи За Жени
Неодамнешно

Hwmodou Женска Долна Облека Комплети Долна Облека Чипка Трендовски Без Челичен Прстен Облека За Спиење Садови Градник И Гаќи

DEN 255.68

Достапно на барање

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 86-92см/33,9-36,2" Половината : 64см/25,20" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 92-98см/36,2-38,6" Половината : 68см/26,77" Големина : Л Големина На САД : 8 Велика Британија Големина : 12 Еу Големина : 38 биста : 98-104см/38,6-40,9" половината : 72см/28,35" големина : Xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 Големина на еу : 40 Биста : 104-110см/40,9-43,3" половината : 76см/29,92" мекиот материјал нема Да ве чеша, Туку ЌЕ Го СТАВИ ВАШЕТО ТЕЛО ВО опуштен СТАТУС.Прилика : Романтична ноќ, Невестинска Долна Облека, Брачна Ноќ, Меден Месец, Годишнина и состаноци итн.Можете да го носите одделно или да го спарите со фармерки, како и здолниште за убав изглед.Може да бидете секси, зачудувачки и елегантни без разлика каква е формата на вашето тело. Нашата лигерија со шуплив дизајн. Тоа ве прави да изгледате зачудувачки и секси. Одлично е да ја покажете формата на вашето тело.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Прилика : Облека За Спиење, Ноќна Облека. Убаво За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнината,Спалната Соба или секоја вечер. Стил : оваа долна облека може убаво да се совпадне и со фармерки, шорцеви, здолништа и гаќи или јакни под градници без прерамки. за покажување на вашите облини. Одличен подарок за секоја посебна жена во вашиот живот или посебно задоволство за себе. Изработена од меки материјали, оваа долна облека е мека, удобна и дише, обезбедувајќи удобно носење во текот на целиот ден. Ткаенината е исто така растеглива, обезбедува убаво вклопување за сите типови на тело и го прави убаво за романтична ноќ со вашиот партнер.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 0.33
Пофалбата: