Зимска Јакна за Мажи Четвртина Поштенски Термички Џемпер Обложен Со Руно Дуксери Обложени Со Шерпа Полн Патент Зимски Топли Дуксериесен Џемпер Со Качулка Пуловер
Неодамнешно

Зимска Јакна за Мажи Четвртина Поштенски Термички Џемпер Обложен Со Руно Дуксери Обложени Со Шерпа Полн Патент Зимски Топли

DEN 1007.84

Достапно на барање

Внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.08 " Ракав : 64см/25. Големина : 3x-Голема Биста : 130cm/51. Светлите бои траат низ сезоните на носење и перење. 1 инч = 2,54 см. Големина : XX-Голема Биста : 124cm/48.Добредојдовте во ПРОДАВНИЦАТА НА ИФПВМ, ви посакувам среќен шопинг .73" Должина : 73см/28.10" Рамо : 56cm/22.

Повеќе детали

Избор на купувачи