& Хадсон Кожа Куче Поводник-Јаже И Црна Велур Должина: фт
Неодамнешно

& Хадсон Кожа Куче Поводник-Јаже И Црна Велур Должина: фт

DEN 1.00

Достапно на барање

Однесувајте се кон вашиот крзнен пријател со овој луксузен, Британски дизајниран поводник за кучиња. Изработен со сложена комбинација на кожа од јаже и велур, овој поводник изгледа стилски колку што е удобен за вашиот пуч. Со 3 достапни големини и придружна јака, можете да го направите вашето кученце завист на паркот. Луксузен-Произведен од висококвалитетна мека, еластична италијанска кожа од велур и фина ткаенина за тапацир. Стилски - нашите каишки се завршени со висококвалитетни месинг метални спојки и прстени, што ги прави совршени за кучиња од која било големина. Удобност - кожните каишки за кучиња имаат силно плетење, токи и фиксирање за најдобар луксузен квалитет.

Повеќе детали

Избор на купувачи