Badymincsl Костими За Капење Прикривање За Жени Дами, Жени Плус Големина Цврст Костим За Капење Сет Два Костум
Неодамнешно

Badymincsl Костими За Капење Прикривање За Жени Дами, Жени Плус Големина Цврст Костим За Капење Сет Два Костум

DEN 230.88

Достапно на барање

Информации за производот : 1.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко и уникатно, добро за да го покриете телото, да ви покаже повеќе ласкави.3.Специјалниот и модерен стилски дизајн На Фустани ве прави попривлечни, шармантни и шик, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак во исто време4.Овој костим за капење за жени со покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода.5.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морска Облека Должина : Редовен Тип На Шема : Стил На Цврст Ракав : Редовен Стил : Секси Пакет вклучуваат : 1сет Костими за Капење Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86-90см/35.43 "Половината : 66-69см/27.17 " Колк : 93-95см/37.40". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92-94см/37.01 "Половината : 71-74см/29.13 " Колк : 98-100см/39.37". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 97-101см/39.76 "Половината : 78-81см/31.89 " Колк : 104-108см/42.52". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105-109см/42.91 "Половината : 85-90см/35.43 " Колк : 112-116см/45.67". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116-121см/47.64 "Половината : 99-104см/40.94 " Колк : 122-127см/50.00". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 126-132cm/51.97 "Половината : 109-114cm/44.88 " Колк : 132-137cm/53.94". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 137-142cm/55.91 "Половината : 119-125cm/49.21 " Колк : 142-147cm/57.87". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 147-152cm/59.84 "Половината : 130-135cm/53.15" Колк : 152-157cm/61.81 " Badymincsl Костими За Капење Прикриваат За Жени Дами, Жени Плус Големина Цврст Костим За Капење Комплет Дводелен Костум. Облека/Женска Облека/Женски Костими За Капење/Женски Врвови За Костими За Капење/Женски Врвови За Костими За Капење. Рачно миење во ладна вода. Се препорачува нежно миење. Не е препорачливо да се мие со топла вода, да се закачи за да се исуши. плус големина костим за капење за жени; костим за капење за жени; костими за капење за жени плус.

Повеќе детали

Избор на купувачи