Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Женски Висок Струк Цврста Боја Тесни Фитнес Јога Панталони Голи Скриени Јога Панталони
Неодамнешно

Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Женски Висок Струк Цврста Боја Тесни Фитнес Јога Панталони Голи Скриени Јога Панталони

DEN 2.00

Достапно на барање

Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Лето . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Цврст Стил : Секојдневен, Моден, Удобен Должина : Долго Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина : ХХС Големина. : ХХ-Мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 30 Половината : 58см/22.83 "Колк : 85см/33.46 " Должина : 92см/36.22". Големина : XS Големина. : Х-Мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Половината : 62см/24.41 "Хип : 89см/35.04 " Должина : 93см/36.61". Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77 "Колк : 94см/37.01 " Должина : 94см/37.01". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72см/28.35 "Колк : 99см/38.98 " Должина : 95см/37.40". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 78см/30.71 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 96см/37.80". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 82см/32.28 "Хип : 109см/42.91 " Должина : 97см/38.19". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 88см/34.65 "Колк : 114см/44.88" Должина : 98см/38.58 " Овие панталони нудат шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Овие лесни панталони нудат меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Повеќе детали

Избор на купувачи