Fnochy Женски Маици Дозвола Плус Големина Повик 50 годишнината Роденден Дигитални Серија Ретро Печатени Елек Врвот
Неодамнешно

Fnochy Женски Маици Дозвола Плус Големина Повик 50 годишнината Роденден Дигитални Серија Ретро Печатени Елек Врвот

DEN 2.33

Достапно на барање

Женски Обичен 50-годишнина Роденден Дигитална Серија Ретро Печатени Елек Топитем специфики : Сезона : Аринг Лето : Женски Материјал : Полиестердекорација : Печатење Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : Тип На Шема О-Јака : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последични Карактеристики : ● Полиестер● линија Сува● еколошки нов материјал. Врвот е мек, дише и удобен за носење.● Кошули за жени со кратки ракави и тркалезно деколте за Стилски и Класичен Изглед. Опуштање за уживање во забавен Ден● Секојдневниот лабав стил на вклопување може да го скрие недостатокот на вашето тело и да направи да се чувствувате привлечно● Секој мора да го додаде овој основен врв во вашата гардероба. Едноставно спарете го горниот дел од долгиот ракав со фармерките или под јакна во пролет, лето, fall и зима.● Рачно или машинско перење ладно, не избелувајте, исушете ја линијата.Поради различната резолуција на компјутерскиот монитор, може да има одредена разлика во бојата.Пакетот вклучува : 1pc Врвот ☃ Fnochy Женски Маици Дозвола Плус Големина Повик 50-годишнината Роденден Дигитални Серија Ретро Печатени Елек Врвот. Ткаенина : Полиестер. Големина : XL. Земја На Потекло : Увезени. Деколте : вратот На Екипажот, В-вратот, У-вратот, Вратот На Кравата. Затворање танкини блузи за женски костими за капење; женски резервоари; танкини костуми за капење за жени; тенкови врвови мажи; танкини костими за капење; бели тенкови врвови жени; јунити кошули жени; машки кошули; голф кошули за мажи; преголеми маици кошули за жени; кошули со копчиња. ❀Fnochy Услуга : ние обезбедуваме услуга за одговор во рок од 48 часа. Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Во исто време, со нетрпение ги очекуваме вашите предлози кои ќе ни помогнат да се подобриме, што ќе биде движечка сила за да одиме напред!.

Повеќе детали

Избор на купувачи