Лотус Шири Бесконечен Дух Прстен Прилагодлив Љубов Свадба Ангажман
Неодамнешно

Лотус Шири Бесконечен Дух Прстен Прилагодлив Љубов Свадба Ангажман

DEN 2.67

Достапно на барање

Големина : големина На Прстен : дијаметар на дискот : 1,8 см / 0,7 инчи класификација : Прстен Карактеристика : -Едноставен убав прстен,деликатно изработен за свадба или свршувачка-Спакуван во нашата кутија за накит како подарок,подготвен да му подарите на саканата личност-Идеален секојдневен накит за жени-Малку свиткајте го прстенот За да се прилагоди на вашата големина,тоа е отворен прстен-Совршен За секакви прилики,вклучувајќи Годишнина,Роденден,Божиќ,Секојдневна Мода,дипломирање,денот на мајката,денот на вљубените и повеќематеријал : количина на Метален Пакет : 1 x прстеновој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Лотус Шири Бесконечен Дух Прстен Прилагодлив Љубов Свадба Ангажман.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 1.67
Пофалбата: