Фрли Перница Покрива-Луксузни, Елегантни И Декоративни
Неодамнешно

Фрли Перница Покрива-Луксузни, Елегантни И Декоративни

DEN 1.00

Достапно на барање

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА-вашето пребарување За повеќекратни Навлаки за Перници завршува овде. Овие Навлаки за Перничиња можете да ги користите во вашата спална соба, дневна соба, гостинска соба, студентска соба или детска соба. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : ткаенината е врвна и беспрекорна за шиење. НЕВИДЛИВИОТ ПАТЕНТ на дното обезбедува лесно отстранување и вметнување на филер. И однадвор НЕМА ГРДИ ОЗНАКИ. ЛЕСНА НЕГА - ОВА СЕ БРЗИ БОИ И ДОКАЗ за ИЗБЛЕДУВАЊЕ. Едноставно, машинско перење во ладна вода. Исушете се на ниско ниво.

Повеќе детали

Избор на купувачи