Девојка Шупливи Печати Круг Вратот Долг Ракав Отсечени Сплит Фустан Нивоа Возбуда Замав Туника Кошула Отсечени Сплит Фустан
Неодамнешно

Девојка Шупливи Печати Круг Вратот Долг Ракав Отсечени Сплит Фустан Нивоа Возбуда Замав Туника Кошула Отсечени Сплит Фустан

DEN 0.67

Достапно на барање

Материјал : Полиестер. Одлично чувство за допир,лесен,допир на кожата,дише, супер мек. Карактеристики : Миди Исечен Сплит Фустан,врат на екипажот,долги ракави, Отпечатен Креативен костим. Поврзано ова со кардиган,хеланки и чизми, доволно е густо за зимата. Одлично За Креативна / семејна забава и секојдневно носење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да купите Креативен Исечен Сплит Фустан Материјал-Мек Полиестер. Удобна и Лесна,Изработена од Мека Еластична Ткаенина,Погодна За Повеќе Прилики. Машина За Перење, Миење Во Ладна Вода и Сушење на Тивок Оган. Карактеристики На Креативна Облека - Овој Моден Исечен Сплит Фустан Има О-Врат,Долг Ракав,Секси Тенок Дизајн На Бодикон И Привлечна Креативна Шема. Сѐ Е Подобро Со Овој Симпатичен и Фенси Исечен Поделен Фустан. Креативни Прилики За Поделени Фустани-Не Само Совршени За Креативни, Одмори,Празници,Фестивали, Туку И Идеални За Едноставно Секојдневно Секојдневно Носење. Креативни Исечени Поделени Фустани Големина - С-5ХЛ Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини во Описот на Производот. Празнична Забава Исечен Сплит Фустан-Погоден За Жени и Тинејџерки,Лесен за совпаѓање со Вашите Празнични Палта и Чизми!.

Повеќе детали

Избор на купувачи