Женски Среден Струк Удобно Истегнување Памук Твил Памук Секојдневна Работа Панталони
Неодамнешно

Женски Среден Струк Удобно Истегнување Памук Твил Памук Секојдневна Работа Панталони

DEN 2.00

Достапно на барање

Машинско перење. Материјал : 97% Памук, 3% Спандекс, ткаенината е малку растеглива. Големина : нашата големина не го користи универзалниот стандард ЗА големина НА САД. Бидете сигурни да ја изберете вашата големина според нашата табела со големини. Карактеристики : Два Предни Џебови-Два Украсни Задни Џебови-Патент Летаат Со Копчиња. Прилика : Недооценено и пристојно гледање, изгледа функционално и функционално, совршено за работното место. Грижа и Миење : Машинско перење на 40 степени (нежно перење) Истегнување панталони. Молив Панталони. Секојдневен Стил.

Повеќе детали

Избор на купувачи