Тосми Машки Дуксер Мажи Секојдневни Персонализирани Печатени Машки Палта Машки Дуксери За Мажи
Неодамнешно

Тосми Машки Дуксер Мажи Секојдневни Персонализирани Печатени Машки Палта Машки Дуксери За Мажи

DEN 3.00

Достапно на барање

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 62см/24.41" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56" Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 53см/20.87" ракав : 64см/25.20" должина : 72см/28.35" големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 55см/21.65" ракав : 65см/25.59" должина : 74см/29.13" големина : xxl биста : 134см/52.76" рамо : 56см/22.05" ракав : 66см/25.98" должина : 76см/29.92" големина : хххл Биста : 140см/55.12" рамо : 57см/22.44" ракав : 67см/26.38" должина : 78см/30.71" машка обична Машка Качулка џемпер Персонализирано печатено машко палто машкикарактеристики : € материјал ● изработен Е Од материјали И е доволно издржлив За да го задоволи Вашето Секојдневно Носење.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за секојдневни, и јас ќе ви се допаднат.`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Совпадна колокација со вашите омилени панталони, фармерки и така натаму.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите .Сезона : Aut и зима пол : Менокација : Дневно,Должина На Облека За Забави : Редовен Тип На Дезен : Цврст Стил : Мода,Должина На Слободно Време : Долги Ракави што добивате : 1 Компјутерски Мантил Натпревар : Машкиот Дуксер Е Лесен За Совпаѓање и Може Добро да се Совпадне со Фармерки и Во Целина. Повод : Погоден За Различни Прилики, Одличен За Секојдневно И Спорт Во Помалку Суровите Зимски, Пролетни Или Есенски Сезони. Подароци За Вашиот Пријател, Сопруг И Себе Си. машки дуксери дуксери. дуксери за мажи со дизајни. машки дуксер. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Повеќе детали

Избор на купувачи