Предна Прошетка Машки Боксери Цврста Облека За Спиење Шорцеви За Спиење Пижами Дно Одмор Сатен Свила Ноќна Облека Долна ОБЛЕКА Сива 3XL
Неодамнешно

Предна Прошетка Машки Боксери Цврста Облека За Спиење Шорцеви За Спиење Пижами Дно Одмор Сатен Свила Ноќна Облека Долна ОБЛЕКА

DEN 2.00

Достапно на барање

Опис : Пол : Мажи, Маж, Маж, Сирстил : Мажи Сатенски Свилени Боксери Шорцеви, Пижами За Спиење, Цврста Облека За Спиење, Дневна Долна Облека Тип На Ноќна Облека : Цврст Колордизајн : Сатенска Свила, Плус Големина, Еластична Боја На Половината : Темно Зелена, Бела, Сива, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс Должина : Мини Должина На Половината : Средна Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Секојдневен, Плажа, Дом, Карактеристики На Спиење : 1. Свилените боксери за мажи имаат супер мека удобна сатенска ткаенина, сатенот е направен од полиетер со мазно чувство, мек, лесен, против брчки и удобен за носење, совршен за спиење и секојдневно носење.2. Овие машки свилени шорцеви за спиење имаат странични процепи, страничните процепи ви даваат дополнителна дополнителна подвижност, овозможувајќи ви да сквотите, скокате и спринт без ограничување.3. Нашите свилени пижами шорцеви имаат еластичен појас, еластиката е зашиена во ткаенина за да се спречи извртување, еластичниот појас покриен со ткаенина дава удобно и прилагодливо вклопување, нашиот еластичен појас е најмекиот појас што некогаш ќе го почувствувате.4. Погоден за одмори, бањи, тури, хотели. Тоа е како внимателен одличен подарок за Роденден, Денот На Таткото и Годишнината, идеален подарок за вашиот татко, сопруг, момче или брат за доаѓање Божиќ и нова година.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Боксери Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Сатенски Свилени Боксери Шорцеви, Пижами За Спиење, Цврста Облека за Спиење, Дневна Долна Облека Ноќна Облека. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Обични шорцеви за дамки, странично разделување, мини должина, трендовски и секси. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие шорцеви совршени за спиење, секојдневна, празнична забава, дома, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи