Куриозуд Новороденче Ноќта На Вештерките Нога Ромпер Новороденче Качулка Скелет Печатење Со Долги Ракави Комбинезон
Неодамнешно

Куриозуд Новороденче Ноќта На Вештерките Нога Ромпер Новороденче Качулка Скелет Печатење Со Долги Ракави Комбинезон

DEN 0.67

Достапно на барање

Спецификации : . За толпата : бебе. Ткаенина : памук. Стил : секојдневен. Шема : скелет печатење. Боја : црна. Применлив фестивал : Ноќта на Вештерките. Големина(см)tttttt. 60t Length : t50t Bust : t47t Возраст : t0 - 3 Месеци. 70должина : t53t Bust : t49t Возраст : t3-6 Месеци. 80должина : t56t Bust : t51t Возраст : t6 - 12 Месеци. tttt T T T T T T Tt t t 60t Length : t19, 69 t Bust : t18, 50 t Возраст : t0-3 Месеци. 70должина : t20, 87 t Bust : t19, 29 t Возраст : t3-6 Месеци. 80должина : t22. 05 t Bust : t20. 08 t Возраст : t6 - 12 Месеци. Забелешка : . 1.Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 Х ромпер Премиум материјал : Изработен од висококвалитетна памучна ткаенина. Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : комбинезонот со Качулка со Нозе има скелетен принт, долг ракав, патент и копче за прицврстување, што го прави вашето дете да изгледа индивидуално и стилски. Практично : патент и копче за прицврстување го прават комбинезонот лесен за облекување и соблекување и менување на пелената. Применливи прилики : Стилскиот ромпер е совршен за секојдневниот живот, семејни собири, забави За Ноќта на Вештерките, фотографија и други прилики. Пакетот вклучува : 1 скелет печатење комбинезон. Идеален подарок за бебиња На ноќта на Вештерките и други фестивали.

Повеќе детали

Избор на купувачи