лупсун Летна Заштеда Облека Облека За Жени, Женски Обичен Лабав Копче За Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Кристамс Печатење Врвот Темно Сива XL
Неодамнешно

лупсун Летна Заштеда Облека Облека За Жени, Женски Обичен Лабав Копче За Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Кристамс Печатење

DEN 272.96

Достапно на барање

Женски Обичен Лабав Копче За Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Кристамс Печатење Врвкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил Со Пердуви : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Женски Обични Лабави Копчиња За Вратот На Екипажот Со Долг Ракав Кристамс Печатење На Врвот. Црн Петок Сајбер Понеделник Царинење Се Занимава. жените fall зима мода 2022. џемпери за жени; кошули со долги ракави за жени. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден За зимско и есенско носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи