Истурете Мвр Жени Вива Лукс Страна Поддршка Градник Стил-15002
Неодамнешно

Истурете Мвр Жени Вива Лукс Страна Поддршка Градник Стил-15002

DEN 1.33

Достапно на барање

Истурете Мвр обезбедува стилски, софистициран, одличен квалитет на долна облека и костими за капење (а-Ј куп) директно од Англија. Постигнете одлична форма во овој градник за поддршка, под жица. 3-дел, двослојни чаши со чиста тул горниот панел. Прилагодете го вашето вклопување со целосно прилагодливи ремени за истегнување. 3 колона, 2 ред кука се зголемува со големина. Луксузни водат сатен и мрежа.

Повеќе детали

Избор на купувачи