asdoklhq Жените Плус Големина Клиренс Фустани, Жените O Вратот Повик Џебови Без Ракави Над Коленото Фустан Лабава Партија Фустан
Неодамнешно

asdoklhq Жените Плус Големина Клиренс Фустани, Жените O Вратот Повик Џебови Без Ракави Над Коленото Фустан Лабава Партија Фустан

DEN 431.84

Достапно на барање

Жените О Вратот Обичните Џебови Без Ракави Над Коленото Фустан Лабава Партија Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Овој фустан е направен од 80% Полиестер и 20% Спандекс. Цената е фер, ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето, но доволно тешка до местото каде што не се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде.Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема смалување2. Секојдневен Стил, Тркалезен Врат, Два Странични Џебови, Без Ракави, Кратка Должина, Не наредени, фустан од Резервоарот, Лабав, Мек и Растеглив. Овој Прикриен фустан на плажа е над колената и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него доколку не сакате too.It стил На Замав, така што удобно ќе се вклопи над големите колкови. Два практични џебови што ќе ги сакате.3. Секојдневен/Плажа/Забава/Работа/Надвор / Обично. Стави на појас и тоа ќе изгледа одлично.4. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Полиестер-71%-80% Ракав : Шема Без Ракави : Цврст Стил : Обичен Пол : Женски Повод : Секојдневен, дневен, свечен, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, одмор итн облека нега : рачно миење ладно, не белење, висат суво, ниско железо доколку е потребно Содржина На Пакетот : 1 парчиња Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 94см/37.01" Должина : 84см/33.07" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Должина : 85см/33.46". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Должина : 86см/33.86". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Должина : 87cm/34.25". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Должина : 88cm/34.65" Жените плус големина дозволаresses 5 фустани. Дами фустани дозвола 5 5 . Плус големина фустани дозвола под 1 10.

Повеќе детали

Избор на купувачи