Авамо Дами Ноќна Облека Чипка Долна Облека Длабоко V Вратот Хемиза Без Грб Бејбидол Теди Клуб Облека За Спиење Вино Црвено 2xl
Неодамнешно

Авамо Дами Ноќна Облека Чипка Долна Облека Длабоко V Вратот Хемиза Без Грб Бејбидол Теди Клуб Облека За Спиење Вино Црвено 2xl

DEN 271.84

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Долна Облека Бебешка Кукла Чипка Ноќница, Мрежа Хемиза ,Теди Долна Облека Тип На Шема : Еднобојна, Чипка, Цветна Боја : Црна, Бела, Сина, Црвена Вино, Зелена(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% полиестернеклин : Длабоко V, Оглавник Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Ноќна Облека, Облека За Спиење, Совршена За Специјална Ноќ, Како Денот На Вљубените, Брачна Ноќ, Подароци За Меден Месец, Невестински Туш, Забава За Долна Облека Карактеристики : 1. Секси долна облека изработена од висококвалитетен материјал обезбедува ултра меко и удобно искуство за вас.2. Женска долна облека длабоко Против теди чипка мини бебешка кукла со нежна цветна чипка,дизајн без грб, совршено за да ги покажете вашите облини.3. Секси чипка долна облека шуплива ноќна облека совршена за брачна ноќ, меден месец или секоја посебна ноќ, ве прави попривлечни и шармантни4. Долна облека е вашата секојдневна долна облека. Спарете ги со вградени фармерки и блејзер што ќе ги носите на работа, или едноставно спарете ги со фармерки за да останете cool.It ќе биде најмодерен предмет во вашата облека на денот.Содржина на пакетот : 1 Х Фустан За Спиење (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Долна Облека За Жени, Секси Долна Облека, Долна Облека Од Чипка, Долна облека За Долна облека Од Чипка, Долна облека За Бебиња Со Врат. Материјал - Оваа Чипка Долна Облека За Бебиња За Жени Изработена од 100% Полиестер. Мека И Удобна За Носење Во Кревет. Дизајн-Секси Ноќи, Долна Облека Ноќница Секси, Чипка Ноќница Долна Облека Фустан, Кој Паѓа V-Вратот И Цветни Чипка Детали Крпеница, Да Ви Помогне Да Ја Покаже Својата Убава Линии, Те Прави Повеќе Благородна Во Текот на Ноќта. Повод-Чипка Хемиза Облека за Спиење Е Разноврсна Способна Да Се Носи Како Лизгање Под Облеката или Да Се Носи Во Кревет Како Ноќница,Долна Облека За Жени,Секси Фустан за Спиење За Секојдневно Носење Дома или Зачинет Живот Во Посебна Ноќ, Брачна Ноќ, Меден Месец и Годишнина. Натпревар - Оваа Долна Облека За Секојдневен Изглед Во Лето, Ќе Ви се допадне. Можете Исто така Да Се Спарите Со Чизми Во Пролет, Лето и Fall.

Повеќе детали

Избор на купувачи