Тренери на даеф Момче Маскирни Патики Атлетски Чевли Со Тркалезни Прсти Лесни Чевли Со Низок Врв За Трчање Деца Удобност Зелена 12с
Неодамнешно

Тренери на даеф Момче Маскирни Патики Атлетски Чевли Со Тркалезни Прсти Лесни Чевли Со Низок Врв За Трчање Деца Удобност Зелена

DEN 479.84

Достапно на барање

Опис : Пол : Момчиња, Момче, Деца, Детски Стил : Патики, Тренери, Атлетски Чевли, Чевли За Трчање, Секојдневни Чевли, Патики Касаул, Модни Патики, Маскирни Патикикако Тип : Маскирна Боја : Зелена, Сина (По Избор)Големина : САД 10С, САД 11С, САД 11.5 Ц, САД 12С, САД 13С, САД 1Ј, САД 2Ј, САД 2.5 И, САД 3ј, 4ј, 4,5 Усд, 5,5 Усд, 7,5 Усд (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Лакиран Материјал За Ѓон : Тип На Трхел : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : пролет, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ, СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Горна : момчиња трчање чевли со лакирана кожа горниот за дише удобно и лесни, и да ја задржите нозете на децата сува цел ден.2. Моден дизајн : детски чевли момчиња патики со класична магична лента, не е лесно да се лизне. И дизајнот на кука и јамка за прилагодување обезбедува поголема погодност за децата, лесен за носење и полетување.3. Надворешен ѓон : фитнес чевли за момчиња со флексибилен и стабилен надворешен ѓон, обезбедува лесна,перница, апсорпција на удари, останете безбедни при одење или какви било спортски активности.4. Атлетските Чевли за деца се совршени за многу прилики : Секојдневни, Пешачење, трчање, спорт, на отворено, патувања, вежбање и други спортски активности во затворени простории и на отворено.Содржина на пакетот : 1 Пар Патики (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ГОРЕН ДЕЛ ШТО ДИШЕ : горниот дел од Врвна лакирана кожа нуди удобност и максимална издржливост; мрежеста ткаенина што дише внатре, држете ги децата подалеку од мирисот на стапалото. Лесни : нашите чевли за момчиња се неверојатно лесни и стилски. Ослободете ги малите стапала на вашето дете со дизајнирана структура на чевли. Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скока, избегнувајте каква било спортска повреда предизвикана од тешки чевли. УДОБНОСТ И ИЗДРЖЛИВОСТ ЃОН : овие детски чевли за трчање за момчиња се изработени со меки стапала и материјали за дишење, нуди ултра лесна поддршка. Надворешен ѓон за нелепење и отпорен на абење. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Куки и ремени на стапалото, нема потреба да врзувате чевли, што ќе им олесни на децата да ги облекуваат или соблекуваат. ПРИЛИКА : Овие Детски Спортски Патики се совршени за тенис, пешачење, пешачење, играње, танцување, џогирање, трчање, вежбање, пешачење, часови во теретана или други спортови.

Повеќе детали

Избор на купувачи