Женски Танкини Костим За Капење Цветен Резервоар За Печатење Со Шорцеви Контрола На Стомакот Два Костуми За Капење На Плажа
Неодамнешно

Женски Танкини Костим За Капење Цветен Резервоар За Печатење Со Шорцеви Контрола На Стомакот Два Костуми За Капење На Плажа

DEN 0.67

Достапно на барање

Женски Танкини Костим За Капење Цветен Резервоар За Печатење Со Шорцеви Контрола На Стомакот Дводелни Костими за Капење На Плажа. Големина Шема : . Големина (см). S t Tops Должина : t61t Bust : t66-70пресврт : t68-72 Tpants Должина : t21t Hip : t72-76. М t Tops Должина : t62t Bust : t70-74пресврт : t72-76 Tpants Должина : t22t Hip : t76-80. L Ttops Должина : t63t Bust : t74-78пресврт : t76-80 Tpants Должина : t23t Hip : t80-84. XL Ttops Должина : t64t Bust : t78-82пресврт : t80-84 Tpants Должина : t24t Hip : t84-88. 2xl t Tops Должина : t65t Bust : t82-86пресврт : t84-88 Tpants Должина : t25t Hip : t88-92. 3xl t Tops Должина : t66t Bust : t86-90пресврт : t88-92 Tpants Должина : t26t Hip : t92-96. Големина (инч). S t Tops Должина : t24. 02 t Bust : t25. 98-27. 56пресврт : t26. 77-28. 35 Tpants Должина : t8. 27 t Hip : t28. 35-29. 92. М t Tops Должина : t24, 41 t Bust : t27, 56-29, 13пресврт : t28, 35-29, 92 Tpants Должина : t8, 66 t Hip : t29, 92-31, 5. L t Tops Должина : t24, 80 t Bust : t29, 13-30, 71пресврт : t29, 92-31, 5 Tpants Должина : t9, 06 t Hip : t31, 5-33, 07. XL Ttops Должина : t25. 20 t Bust : t30. 71-32. 28пресврт : t31, 5-33. 07 Tpants Должина : t9. 45 t Hip : t33. 07-34. 65. 2xl t Tops Должина : t25, 59 t Bust : t32, 28-33, 86пресврт : t33,07-34, 65 Tpants Должина : t9, 84 t Hip : t34, 65-36, 22. 3xl t Tops Должина : t25, 98 t Bust : t33, 86-35, 43пресврт : t34, 65-36, 22 Tpants Должина : t10, 24 t Hip : t36, 22-37, 8. Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Боја : Повеќебојна. Шема : Лист, Цвет Печатење. Стил : Модерен. Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL. Градите Рампа : Да. Применлив Пол : Женски. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Резервоари. 1 х Пливање шорцеви. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Полиестерска ткаенина, мека и пријателска за кожата, мазна и дише, еластична, не е лесна за бледнеење, удобна за носење. ДЕТАЛИ : лист/цвет печатење костим за капење, шпагети ремен лажичка вратот ракави елек со градите рампа, еднобојни пливање шорцеви, шармантна и модерен. ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : за лето, плажа, забава за костими за капење, базен, патување за одмор, воден парк, модни активности итн. ШЕСТ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL/XXL/XXXL, погоден за жени со различни форми и големини. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПАКУВАЊЕ СОДРЖИНА : 1 х елек, 1 х шорцеви. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Повеќе детали

Избор на купувачи