Ауфмер Клиренс Женски Дефектни Хеланки Класични Високо-Половината Колк Тесни-Фитинг Брзо Сушење Исечени Истегнување Јога Панталони
Неодамнешно

Ауфмер Клиренс Женски Дефектни Хеланки Класични Високо-Половината Колк Тесни-Фитинг Брзо Сушење Исечени Истегнување Јога Панталони

DEN 319.84

Достапно на барање

2021 Високо-Половината Колк Тесни-Фитинг Брзо Сушење Исечени Истегнување Јога Панталони Карактеристики : 1.Материјал : Спандекс.Непроѕирната Ткаенина не е само мека, удобна,еластична, погодна За Пролет и Лето.2.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дише,Блиску, Не се протега.3.Погоден За, Дома,Секојдневно,Дневна, Работа,Секојдневни Излети,Канцеларија, За сите Прилики.4.Едноставен И стилски Дизајн, Огромно истегнување и удобност е посоодветен за секојдневно, спортско носење или други спортови, тие ќе бидат ваш мудар избор.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека ќе биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Пролет И Лето : Женски Повод : Дневен,Секојдневен,Спортски Материјал : мешан Стил На Хемиски влакна : Спорт,Дневна Должина На Ракавот : Долга Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Јога Панталони Ауфмер Хеланки / Хеланки За Дефект / Панталони Со Целосна Должина / Целосна Должина Панталони / Целосна Должина Панталони Хеланки / Јога Целосна Должина Панталони / Шорцеви / Тексас Шорцеви / Сплит Одблесокот панталони / каприс / широк Нога Лен Панталони / Цигари Панталони / Маскирна шорцеви / шорцеви / Шорцеви И Исечени панталони / јога каприс Панталони / краток Ракав Круг вратот блузи И кошули сетови / Јога Половина Шорцеви Панталони / Шорцеви Фармерки / Скортови / Чистење Панталони Џогери / Брзо-Суви Хеланки. ● СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ И СОВРШЕН ВРЕДЕН-Основните Хеланки На Жените се соодветни за сите временски услови, сезони и прилики,Ауфмер хеланки за жени со висок струк ќе бидат едни од најдобрите достапни хеланки што некогаш сте ги купиле! Можете да ги носите на работа со елек и патики. Можете да носите секојдневна облека и да одите на шопинг. Секојдневен или стилски. Смешно или убаво. Нема/ДЛАБОКИ СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ И ВНАТРЕШЕН ЏЕБ НА ПОЈАСОТ - Не плашете се да го оставите настрана кога вежбате,Јога Панталоните со Џебови имаат 2 џебови од двете страни, па затоа е лесно да го чувате телефонот и другите најважни работи. Само ставете го во џеб и продолжете да ја работите својата работа. Најдобро од с,, во вашиот појас има скриен Внатрешен Џеб за други работи што можеби сакате да ги скриете, како клучеви, клипови или готовина. ● КОНТРОЛА НА ВИСОК СТРУК И СТОМАК-Дизајниран За Појас Со Висок Струк за ДА ЈА ПОКАЖЕ ВАШАТА ФИГУРА ДО СОВРШЕНСТВО со Мазно Сигурно Ласкаво Вклопување. Дополнително, Меѓуножјето поддржува Слободно Движење и нуди и компресија и поддршка!. Панталоните СО УЛТРА ИСТЕГНУВАЊЕ И НЕ-ГЛЕДАЊЕ ПРЕКУ Јога се многу удобни со 4-насочен материјал за истегнување кој поддржува и компресија и поддршка за да ви овозможи слободно движење без оглед на тоа што правите, Не може да се види со корпулентни хеланки кои се тесни и погодни за секое држење на телото, движење и преглед. Модна СЕКОЈДНЕВНА ОБЛЕКА И ОБЛЕКА-Без разлика дали станува збор за вежбање, јога, скокање, пешачење, џогирање, возење велосипед или други секојдневни активности, хулахопките за слабеење ве одржуваат во стил и флексибилност.Можете да ги носите во канцеларија со елек и пар патики. Можете да одите на шопинг со вашата секојдневна облека. Секојдневен или модерен. Забавно или убаво.

Повеќе детали

Избор на купувачи