Колиша НАПРАВИ САМОЛЕПЛИВА Налепница За Ѕидни Плочки Задни Плочки Отстранливи Налепници Налепница Кора И Стап Ретро Геометриски Отпорен На Масло Цветен Стил-јас 3
Неодамнешно

Колиша НАПРАВИ САМОЛЕПЛИВА Налепница За Ѕидни Плочки Задни Плочки Отстранливи Налепници Налепница Кора И Стап Ретро Геометриски

DEN 2.00

Достапно на барање

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : како што е прикажано на сликата материјал : Еколошки Пвцеач Големина На Парче(Lx W) : 10x10cm(3.94x3, 94"), 15x15cm(5.91x5, 91"), 20x20cm(7.87x7, 87")Тежина : 60g/140g/240 За Монтирање : Се Однесува на Мазни Површински Карактеристики : овој производ што го добивте содржи 20 дел. Оваа ставка е сам производ. Тоа треба да се стави заедно со себе. Производот е погоден само за мазни медиуми, како што се стакло, плочки, ѕидови без прашина и слично карактеристики : 1. Ова е рамна налепница, која има модерен стил, изгледа многу реално.2. Овие се направени од пвц, тој е силен и многу издржлив и не бледне.3. Водоотпорна текстура позадина, може да се избрише со влажна крпа.4. Изгледот е ретро и модерен, додавајќи поинаков стил на семејството.5. Ќе бидете изненадени од трансформацијата што можете да ја постигнете со овие налепници, за помалку од еден час можете целосно да ја трансформирате просторијата.6. Овие можат да се користат и на вратите, на секоја рамна површина и да не остават неред ако се отстранат од ѕидот.Вклучен пакет : Само Налепници за плочки 20 х (Другите Додатоци Не Се Вклучени) Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Овие висококвалитетни плочки за налепници можат произволно да го украсат вашиот простор, вклучувајќи кујна, бања, ѕид, камин, скали, стан, мебел, ормари итн.(Не за цементни ѕидови и насликани ѕидови). Нашата налепница за плочки силна адхезија, нетоксична, водоотпорна и отпорна на масло, лесна за отстранување, нема да остави остатоци, нема да го оштети ѕидот и нема да избледи. Различни модели за да изберете. Можете да го трансформирате вашиот простор со многу малку пари. Можете да ја објавите каде сакате. Лесно САМОСТОЈНО, Лесно за сечење и лепење, само излупете и залепете. Лесно бришење за отстранување на дамките!. Моделот е јасен, без пилинг по инсталацијата,Силна носивост.

Повеќе детали

Избор на купувачи