Поларна Мечка Внатрешна Перница за Фрлање Од OneBellaCasa, 16 x16
Неодамнешно

Поларна Мечка Внатрешна Перница за Фрлање Од OneBellaCasa, 16 x16

DEN 2.33

Достапно на барање

"Поларна Мечка" Внатрешна Перница за Фрлање Од One Bella Casa, 16 "x16". Додадете одлично парче за разговор со оваа светла и забавна перница за фрлање што сигурно ќе го оживее секој простор. Направено од 100% полиестер. Печатени ВО САД. Направено од 100% полиестер. Печатени ВО САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи