Баок вештачко цвеќе Вештачки Цвет Доцна Вистинска Невестинска Свадба Букет Домашна Декорација Цвеќиња Флорес Вештачки Декорација Лингс Вештачки Ф
Неодамнешно

Баок вештачко цвеќе Вештачки Цвет Доцна Вистинска Невестинска Свадба Букет Домашна Декорација Цвеќиња Флорес Вештачки Декорација

DEN 2.33

Достапно на барање

10 ПАРЧИЊА Вештачки Цвет Латекс Вистински Букет За Невестинска Свадба Лажни Цвеќиња Флорес Вештачки Лаги За Декорација Вештачко Цвеќе Карактеристики Вештачко цвеќе, добро изработено и живописно обоено, изгледа реално-ви дава чувство за убавина и добро расположение во еден ден идеално за ставање во вазна, полнење на централни парчиња или украсување на домашна свадба,толку убаво вештачко цвеќе,изгледа реално,донесе повеќе романтична атмосфера за вашиот дом,свадба, кафе ПРОДАВНИЦА И Друго Место.Можете да го поставите во уникатна и убава вазна.Осветлете Го Вашиот Живот : Вештачко цвеќе на отворено во пенливо густо зелено зеленило и светла боја обезбедува убавина на природно во вашиот живот. Реалист во боја и текстура, цветните цвеќиња го осветлија вашето расположение.Вистински Изглед И Прекрасни Украси : овие вештачки цвеќиња се направени за да ја имитираат природата што изгледаат сосема реално. Вештачките извори се идеални за букети за невести, централни парчиња свадбена маса, корпи за цвеќиња или венци. Додадете шармантен шарм на вашиот преден трем, патека, градина, кујна, Канцеларија, задна палуба, градина, балкон.Опис : Материјал : Пластична Должина : вкупната должина е Околу 38 см/15,0 инчи Известување : овие доаѓаат во кутија бидејќи главите може да бидат затегнати, затоа оставете ги во вазна и тие ќе се отворат или користете топол фен за коса и воздухот ќе ги отвори.Вклучен пакет : вештачки цвет од 10 ПАРЧИЊА (не е вклучена вазна) Вештачки. 10 ПАРЧИЊА Вештачки Цвет Латекс Вистински Букет За Невестинска Свадба Лажни Цвеќиња Флорес Вештачки Лаги За Декорација Вештачко Цвеќе Карактеристики Вештачко цвеќе, добро изработено и живописно обоено, изгледа реално-ви дава чувство за убавина и добро расположение во еден ден идеално за ставање во вазна, полнење на централни парчиња или украсување на домашна свадба,толку убаво вештачко цвеќе,изгледа реално,донесе повеќе романтична атмосфера за вашиот дом,свадба, кафе ПРОДАВНИЦА И Друго Место.Можете да го поставите во уникатна и убава вазна.Осветлете Го Вашиот Живот : Вештачко цвеќе на отворено во пенливо густо зелено зеленило и светла боја обезбедува убавина на природно во вашиот живот. Реалист во боја и текстура, цветните цвеќиња го осветлија вашето расположение.Вистински Изглед И Прекрасни Украси : овие вештачки цвеќиња се направени за да ја имитираат природата што изгледаат сосема реално. Вештачките извори се идеални за букети за невести, централни парчиња свадбена маса, корпи за цвеќиња или венци. Додадете шармантен шарм на вашиот преден трем, патека, градина, кујна, Канцеларија, задна палуба, градина, балкон.Опис : Материјал : Пластична Должина : вкупната должина е Околу 38 см/15,0 инчи Известување : овие доаѓаат во кутија бидејќи главите може да бидат затегнати, затоа оставете ги во вазна и тие ќе се отворат или користете топол фен за коса и воздухот ќе ги отвори.Вклучен пакет : 10 ПАРЧИЊА вештачки цвет (не е вклучена вазна). Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и здравје и безбедност на клиентите. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Повеќе детали

Избор на купувачи